Personel İşlemleri

Personel Modülü

Personel bölümü sayesinde, girişimci firmaların personellerine ait tüm süreçleri yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Firmaların çalıştırdıkları Ar-Ge, Yazılım, Destek ve Kapsam Dışı personellere ilişkin Kişisel Bilgiler, Özlük Bilgileri, Eğitim Bilgileri, Akademisyenlerin Akademisyen Bilgileri, Akademisyenlerin Görevlendirme Yazıları, Araç Bilgileri, Akıllı Kart Bilgileri, Personel Giriş-Çıkış Bilgileri, Stajyerlerin Staj Bilgileri  bu kısımdan yönetilmektedir. 

Personellere ait tüm bilgiler firmaları tarafından doldurularak yönetim tarafından kontrol edilmektedir. İstenilirse girilen veriler yönetim kullanıcıları tarafından kilitlenerek, firma tarafından yönetim kontrolü dışında bir işlem yapılması engellenmiş olur.

Firma personellerine ait tüm giriş çıkışlar da yine bu bölümden takip edilmektedir. PDKS Yazılımınız ile entegre çalışan ARGEPORTAL, giriş çıkış verilerini PDKS ' den alarak anlamlı hale getirir ve personel giriş çıkışlarını otomatik olarak saat bazında hesaplayarak muafiyet raporuna yansıtır. Böylece yönetim olarak giriş çıkışları takip etmekle veya veri girmekle uğraşmadan sadece firmaların otomatik olarak oluşturduğu muafiyet raporlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. 

ARGEPORTAL ile ilişkili diğer konular